Přeskočit na obsah
La Daumé – Hydratační denní krém proti vráskám, 50 ml

La Daumé – Hydratační denní krém proti vráskám, 50 ml

Stabilní cena

Cenu sledujeme od 22. 7. 2026 a zatím se drží na 564 Kč.

564 KčDoprava od 59 Kč

La daumé

  • Rychlé doručení
  • Dostupnost skladem

Celý popis

Do obchodu

O produktu

Dopřejte své pleti každé ráno tu nejlepší péči formou účinných patentovaných ingrediencí a dodejte jí tak vše, co potřebuje pro získání a udržení mladistvého zářivého vzhledu. Krém je lehký - hydratační. Skvěle slouží jako péče proti vráskám předcházející make-upu.

LD oční krém ugc RLNS

Jaké jsou účinky La Daumé hydratačního krému proti vráskám?

La Daumé denní krém vám zajistí prozářenou vypnutou pleť. Jak? Tím, že obsahuje látky, které jsou pleti vlastní, ale i patentované a výzkumem prověřené ingredience. Tyto umí stárnoucí procesy v pokožce účinně zpomalit a stimulují ji k činnostem vedoucím k celkovému omlazení a redukci vrásek.

Pro koho je La Daumé hydratační krém na vrásky vhodný?

Krém doporučujeme ženám ve věku nad 30 let. Je to období, které při vhodně zvolené péči rozhoduje o tom, jak budete vypadat ve 40, 50 a 60+. Pokud v tuto chvíli nenecháte pleť “vadnout”, předejdete vzniku vrásek i unavených kontur.

Krém přináší skvělou službu i ženám ve zralém věku. Zvýšení hydratace a zpevnění pleti je výzkumy prověřená cesta k jejímu omlazení. Kombinace peptidů, ceramidů a prebiotik pleť efektivně posílí a vyživí.

Aktivní složky La Daumé denního krému, aneb co by měl nejlepší hydratační krém na obličej obsahovat?

  • Peptidox® Plus P – krém s peptidy vyhlazuje hluboké vrásky a zlepšuje elasticitu pleti budováním kolagenu.
  • PhytoCellTec™ Goji – krém obsahuje kmenové buňky z Góji, které obnovují vlastní kmenové buňky v pleti, což vede ke zvýšení produkce kolagenu.
  • ElfaMoist™ AC Humectant – je inovativní aktivní látka, která poskytuje vysoký účinek ve formě okamžité i dlouhodobé hydratace.
  • DIAM Oléoactif® - účinně kombinuje aktivní složky z korkového dubu a kokosu, čímž vytváří jedinečný vysoce ochranný komplex pro citlivou a reaktivní pokožku.
  • Omega-CHS-Activator F – je vysoce účinný, ve vodě rozpustný lapač radikálů, který stimuluje syntézu kolagenu a proteinů a zlepšuje schopnost zadržovat vodu.
  • Atecoron Plus® PHE 1.2 – je nenapodobitelná kombinace atelokolagenu a různých molekulových hmotností biotechnologicky získaného hyaluronátu sodného (kyselina hyaluronová). Tento produkt vykazuje mimořádně vysokou absorpční kapacitu. Účinný nativní a přírodní kolagen pomáhá vyplnit linky a vrásky a zanechává pokožku hladkou a vláčnou. Tento vnější film navíc snižuje dráždivé a negativní vlivy prostředí na pokožku.
  • Biolin P – přírodní prebiotikum, které posiluje přirozenou odolnost a zlepšuje kvalitu pokožky.
  • kvalitu pokožky.
  • Inulin – probiotikum, které zajišťuje rovnováhu a hydrataci pleti.
  • Opunciový olej – je považován za nejluxusnější olej světa a často se o něm hovoří jako o kosmetickém elixíru mládí.
  • Ceramidy – jsou lipidové molekuly, které obnovují přirozenou hydrataci pokožky a posilují její přirozenou bariéru.
  • Hroznový olej – obsahuje polyfenoly, které zlepšují prokrvení pleti. Dochází tak ke stimulaci kolagenu, zlepšení tonusu a vyhlazení vrásek. Olej ze semínek hroznů netvoří mastný film a přesto uzamyká v pleti vlhkost. Podporuje zdravou bariérní funkci pleti a pomáhá ji chránit před dopady škodlivého UV záření.

Jak používat La Daumé hydratační denní krém?

Denní krém nanášejte v tenké vrstvě na vyčištěný obličej a krk. V místech, kde jsou již viditelné vrásky, doporučujeme vklepávat. Podpoříte tím mikrocirkulaci pleti.

      Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený AMBeauty –⁠⁠⁠ Krása je pocit (@ambeauty.cz)

Složení La Daumé denního krému proti vráskám:

Aqua, Acetamidoethoxyethanol, Caprylic/Capric Triglyceride, Coco-Caprylate/Caprate, Sodium Acrylates Copolymer, Inulin, Opuntia Ficus-Indica Seed Oil, Dimethicone, Phenoxyethanol, Cocos Nucifera Oil, Parfum, Lecithin, Vitis Vinifera Seed Oil, Glycerin, Isomalt, Oak Root Extract, Allantoin, Alpha-Glucan Oligosaccharide, Glycine, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Ethylhexylglycerin, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, PEG-400, Ceramide 3, Benzyl Salicylate, Alanine, Arginine HCl, Aspartic Acid, Citric Acid, Glucose, Glutamic Acid, Isopropyl Alcohol, Leucine, Lysine HCl, Mannitol, Sodium Citrate, Sodium Hyaluronate, Sodium Lactate, Sorbitol, Tromethamine, Valine, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Atelocollagen, Acetyl Octapeptide-3, Lycium Barbarum Callus Culture Extract, Linalool, Hydroxycitronellal, Limonene, Copper Tripeptide-1, Histidine HCl, Hydrolyzed Soy Protein, Isoleucin, Phenylalanine, Tyrosine, Coumarin.

Obsah: 50 ml

Dermatologicky testováno

Vyrobeno a vyvinuto v EU

Tip: Podívejte se také na další produkty z kategorie Pleťové krémy.

Vývoj ceny

Podobné produkty

Specifikace

Věk
Zralá
Značka
La Daumé
Pro koho
Pro ženy
Typ pleti
Smíšená pleť, Normální pleť, Suchá pleť, Vrásky a zralá pleť
Problém s pletí
Začervenání, Vrásky, Unavená pleť, Hydratace, Regenerace, Lifting
Druh výrobku na pleť
Denní krémy
EAN
8594171611902

Recenze

Recenze u nás zatím nikdo nenapsal — budete první?

Napsat recenzi

Před zveřejněním si recenzi jen rychle přečteme.

Další oblíbené produkty