
Nurofen Junior Pomeranč 100 mg – žvýkací tablety pro děti (12 ks)
Stabilní cena
Cenu sledujeme od 19. 9. 2026 a zatím se drží na 199 Kč.
199 Kč
Nurofen
- Rychlé doručení
- Dostupnost skladem
Nurofen Junior Pomeranč – volně prodejný lék pro děti, žvýkací tablety s ibuprofenem 100 mg, balení 12 ks. Před užitím čtěte příbalovou informaci. Celý popis
Do obchoduO produktu
Nurofen Junior Pomeranč je volně prodejný lék pro děti ve formě žvýkacích tablet s pomerančovou příchutí. Účinnou látkou je ibuprofen (100 mg v jedné tabletě), balení obsahuje 12 tablet.
Přípravek obsahuje glukózu a sacharózu. Před užitím si pečlivě přečtěte příbalovou informaci a poraďte se s lékařem nebo lékárníkem; přípravek nepodávejte dětem alergickým na ibuprofen. Nejde-li dítěti do tří dnů lépe nebo přitíží-li se mu, vyhledejte lékaře.
Tip: Podívejte se také na další produkty z kategorie Léky a přípravky na teplotu u dětí.
Časté otázky
Jakou účinnou látku Nurofen Junior Pomeranč obsahuje?
Ibuprofen, 100 mg v jedné žvýkací tabletě.
Kde najdu informace o užívání Nurofenu Junior?
V příbalové informaci; před užitím se poraďte s lékařem nebo lékárníkem.
Vývoj ceny
Podobné produkty
Popis výrobce
U bolesti uší se přípravek užívá pouze na doporučení lékaře. Pokud se do 3 dnů nebude vaše dítě cítit lépe nebo pokud se mu přitíží, musíte se poradit s lékařem. Nurofen Junior pomeranč obsahuje glukózu a sacharózu.
Nepodávejte Nurofen Junior pomeranč dětem, jestliže:
Jsou alergické na ibuprofen nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku.
Někdy měly alergickou reakci (např. astma, rýma, vyrážka, otok obličeje, jazyka, rtů nebo hrdla) po užití kyseliny acetylsalicylové, nebo jiných nesteroidních protizánětlivých léků (NSAID).
Jsou alergické na arašídy nebo sóju, jelikož tento léčivý přípravek obsahuje sójový lecithin;.
Mají (nebo měly v minulosti) opakující se vředy žaludku/dvanácterníku (peptidické vředy), nebo krvácení (dvě nebo více epizod prokázaného vředu nebo krvácení).
Měly někdy v souvislosti s předchozím užitím NSAID krvácení nebo proděravění zažívacího traktu.
Mají závažné selhání jater, ledvin nebo srdce; ▪ mají krvácení do mozku (cerebrovaskulární krvácení) nebo jiné aktivní krvácení.
Mají neobjasněné poruchy krvetvorby.
Mají těžkou dehydrataci (způsobenou zvracením, průjmem nebo nedostatečným příjmem tekutin).
Přípravek nesmí užívat ženy v posledních třech měsících těhotenství. Protizánětlivá/analgetická léčiva jako je ibuprofen mohou působit mírné zvýšení rizika srdečních nebo cévních mozkových příhod, především pokud jsou užívána ve vysokých dávkách. Neměl by se užívat současně s jinými nesteroidními protizánětlivými léky. Dlouhodobé užívání jakýchkoli léků proti bolesti při bolestech hlavy může vyvolat jejich zhoršení.
Specifikace
- EAN
- 5000158107038
Recenze
Recenze u nás zatím nikdo nenapsal — budete první? Zkusit můžete recenze u partnerských obchodů — dostanete se k nim přes sekci Srovnání cen.











